top of page

HEIA HEIA HEIA!!!!

On suur rõõm, et oled mingil põhjusel sattunud Kein Einaste fännklubi lehele. Tõenäoliselt ei juhtunud see päris juhuslikult ja eeldades, et Sind on toonud siia huvi Keini või tema fännide tegemiste vastu, siis oled jõudnud just õigesse kohta!

Viimased uudised

Homme hakkame pihta: tasuta 30-päevane jõuharjutuste kava aitab järjepidevale spordilainele

14.02.2016

Tippsuusataja Kein Einaste ja üldfüüsilise ettevalmistuse treener Kristel Laurson viivad 15. veebruarist kuni 16. märtsini 2016 läbi internetipõhist jõuharjutuste treeningprogrammi FitMotivation.ee, mille eesmärk on kasvatada järjepidevat treeningharjumust ja näidata, et ka kõige raskemad treeningud võivad olla väga lõbusad.

Kein Einaste lendab austraallasi õpetama

11.06.2015

Vancouveri olümpial, kahel MMil ja 44 MK-etapil Eestit esindanud suusasprinter Kein Einaste pakib kohvreid, et lennata esmaspäeval 16 nädalaks Austraalia koondist aitama.

“Austraalia suusaliiduga lepitu järgi kestab mu töö seal 16 nädalat ehk septembri lõpuni. Saan aru, et nad tahaksid minult Skandinaavia kogemusi ja see puudutab kogu spektrit – nii organisatoorset poolt, treeningmetoodikat kui suusahooldust. Püüan anda endast parima,” rääkis Einaste. “Igatahes on see põnev väljakutse.”

Einaste taas pjedestaalil

21.03.2015

Murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel Otepääl tõusid meeste klassikasprindis poodiumile auhindu vastu võtma tartlane Peeter Kümmel, võrukas Raido Ränkel ja Jõulu klubi suusataja Kein Einaste.

“Pjedestaalil olla on ikka hea, aga kui aus olla, siis oli medali hind üsna odav. Tugevaid mehi osales küll päris arvukalt, aga vormiga ei hiilanud enam keegi,” rääkis Einaste. “Väga tugevalt ei tunne end minagi, sest tänavune kopsuhaigus võib küsida veel pikka ravi.”

1/9

Please reload

bottom of page